Polisarium Polisarium Polisarium Polisarium Polisarium
ErgoAllianzBenefiaWartaCompensaUniqaPTUHDIInterriskPZM

Mapa dojazdu

 

PZU S.A.
Ergo Hestia
Link4
Liberty Direct
Generali
Compensa
HDI
PTU
MTU
Warta
InterRisk
Uniqa
Benefia
AVIVA
PROAMA
Signal Iduna
O nas

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która specjalizuje się w doborze i sprzedaż ubezpiczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych a także ochrony prawnej. Naszymi największymi zaletami są wiedza i doświadczenie, które zdobywamy przez wiele lata pracy w zawodzie. Nasi doradcy to osoby dla których ubezpieczenia to coś więcej niż praca. Naszą specjalnością jest tanie oc w samochodowe. Posiadamy także ubezpieczenia mieszkań w wyjątkowo atrakcyjnych stawkach.


DLACZEGO ZASŁUGUJEMY NA ZAUFANIE?

  • Dlatego, że nasza działania to nie tylko wypisanie polisy i zainkasowanie należnej składki.
  • Ponieważ staramy się tłumaczyć i pomagać uniknąć sytuacji w której nie rozumieją Państwo języka prawnego ubezpieczycieli.
  • Dlatego, że wyliczane przez nas składki zawsze są zgodne z prawdą, nie zaniżamy kwoty a po przyjeździe do biura obwieszczamy że prawdziwe koszty są inne. Szanujemy to, że zgłosiliście się do naszej firmy.


ZAWSZE NISKIE CENY

  • Dzięki temu, że na rynku ubezpieczeń działamy od wielu lat wiemy, które ubezpieczenie spełni Państwa oczekiwania a jednocześnie uzyska najniższą cenę.
WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNIKÓW
  • Nasi pracownicy to osoby z wykształceniem o kierunku ubezpieczeń, które swoją wiedzę praktyczną uzupełniają od kilku lat i wciąż dążą do tego aby być lepsi.
  • Każdy klient może być pewny, że jego osoba i sprawa z którą się do nas zgłosi zostanie potraktowana indywidualnie.

JEŚLI MIAŁEŚ SZKODĘ?

  • Jeśli należysz do osób, które kiedykolwiek miały sposobność likwidować szkodę to wiesz, że nie jest to tak proste jak opisują w reklamach.
  • Zabezpieczamy naszych klientów poprzez specjalne produkty, które pozwalają bez trudu odnaleźć się nawet w najtrudniejszej sytuacji.

TERMINY POLIS UBEZPIECZENIOWYCH

  • Będąc naszymi klientami nie musicie się Państwo zwracać uwagi na terminy kończących się polis i przeglądu technicznego pojazdu. My przypominamy o takich rocznicach odpowiednio wcześnie. Nie dopuszczamy do sytuacji gdzie zmuszeni jesteście Państwo do wykupienia polisy w danym towarzystwie z racji wznowienia.